Hakkımızda

Nokta Ayakkabı & Çanta - KONFORES 

Kuruluşu 2010 yılına dayanmaktadır. O yıllardan bu yana markanın en katı kuralı; Nokta Ayakkabı & Çanta'ya uğrayan herkes bu markanın bir müşterisi değil, misafiri olmuştur. Ayakkabı modelleri üzerine yıllar boyunca devam eden müşteri yerine misafir kelimesinin sıcaklığını tercih eden ve sunmuş olduğu birçok ayakkabı modelleri ile misafirlerinin güvenini kazanan Nokta Ayakkabı & Çanta şimdi tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Nokta Ayakkabı & Çanta Mağazası olarak, misafirlerimize her zaman kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmet anlayışı, güvenilir -güvenli alışveriş prensibiyle, yurt içi ve yurt dışına gönderim yapmaya devam etmektedir. Ulusal ve uluslararası ayakkabı markalarının yeni sezon ürünlerini, en uygun fiyatlarla, güvenilir ödeme koşullarıyla misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz. 10 yılı aşkın gerçek mağazacılık deneyimimizi 2015 'ten bu yana E-Ticaret Mağazamıza taşımaktan mutluluk duyarken, 2020 yılında yeni marka ismimiz KONFORES ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.


En İyi Ayakkabı Markaları Tek Bir Çatı Altında

Nokta Ayakkabı & Çanta - Konfores Olarak Ayakkabı modelleri arasında sürekli tercih ettiğimiz  ünlü ayakkabı markaları artık tek çatı altında toplanıyor. Bu markaları tek bir çatı altında topladığımız gibi mağazalarımız ve web sitemiz üzerinden de tüm ürünlerimize göz atabilirsiniz. ( Jump,Kinetix,Lescon,M.p,Lumberjack,U.s Polo.Assn,Hummerjack,North Of Wild,Castle Black,Punto,Polaris,Cool,Ççs,Invetİon,Winssto,Slope,Merry Pace,Diva Donna,Ventes,Smart,KingWest,Twingo,Mc Jamper)v.s


Ayakkabı Denilince "Nokta Ayakkabı & Çanta - Konfores"

İstediğin modeli seç, beğen, güvenli alışveriş kapsamında sipariş oluştur. Olmazsa iade alalım. Evet tüm bunlar Nokta Ayakkabı & Çanta - Konfores'in farkı. Uygun fiyat, İndirimli seçenekler, yüzlerce çeşit marka ve model, hepsi sadece tek bir çatı altında sizler için toplandı. 2010 Yılından bu yana mağazalarında ve 2015’den bu yana internet sitesinde mağazalarında sunduğu Binlerce çeşit ayakkabı modellerinin yanında internet sitesinde de müşteri kelimesi yerine misafir kelimesini prensip edinen Nokta Ayakkabı & Çanta şimdi tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.


Ayakkabı Alışverişlerinde "Daha İyiye Adım At"

Her bütçeye uygun olarak tasarlıyoruz. Fiyat araştırmasını bunlara uygun olarak yapıyor ve fiyat politikasından asla vazgeçmiyoruz. Herkes rahat bir adım atsın diye en uygun fiyatlarla siz değerli misafirlerimizin karşısına çıkmaktan gurur duyuyoruz. En iyi modelleri en iyi seçeneklerimizle ayaklarınıza giydiriyoruz. Bir markadan daha ötesini güvenli adımlarla yapmak tek hedefimiz. Mağazalarında sunduğu avantajlı fiyatlar, İnternet sitesinde sunmuş olduğu modeller ile aynı konumda olmayan misafirlerimize ülkemizin hatta dünyanın dört bir yanına ulaştırıyoruz. Kapıda ödeme işlemleri ile kolayca sipariş oluşturabilir, güvenli adım sayesinde kapınızda ister banka, kredi kartı geçebilir isterseniz nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında banka bilgilerinizi kesinlikle tarafımızda tutmuyor aksine kişisel tüm verilerinizi koruyoruz. Nokta Ayakkabı & Çanta - Konfores’ten yapacağınız tüm alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.